MENU

Atrakcje Bobolina

Bobolin to urokliwa miejscowość agroturystyczna położona pomiędzy znanymi ośrodkami wczasowymi: Dąbkami i Darłowem. Miasteczko oddalone jest około kilometra od pięknej i czystej, nadbałtyckiej plaży. Dzięki temu, że plaża jest szeroka, nawet w szczycie sezonu nie trzeba martwić się o dogodne miejsce na rozłożenie koca i leżaków.

Bobolin otoczony jest przepięknymi, sosnowymi lasami. Zaciszna, malownicza okolica pozwala na beztroski wypoczynek z dala od zgiełku i tłumów turystów. Tym co przyciąga urlopowiczów jest również czyste, bogate w jod powietrze. Osoby preferujące aktywne formy spędzania wolnego czasu znajdą tu kilka tras pieszych i rowerowych. Wielbiciele jazdy konnej mogą wybrać się do pobliskiego ranczo i skorzystać z lekcji z instruktorem czy wybrać się w teren na końskim grzbiecie.

Poszukiwaczy przygód i ciekawostek historycznych z pewnością zainteresuje fakt, że przy plaży znajdują się tajemnicze bunkry z czasów II wojny światowej, w których zlokalizowano działo Dora o wysokiej sile rażenia.

Bobolin to malutkie miasteczko. Na próżno szukać tu restauracji, barów czy straganów z pamiątkami. By zjeść świeżą, smażoną rybę czy pyszne gofry warto wybrać się do pobliskich miejscowości z bogatą bazą gastronomiczną.

Planując wakacje w Bobolinie nie musimy martwić się o zakwaterowanie. Znajduje się tutaj wiele obiektów oferujących komfortowy wypoczynek. Tutejsza baza noclegowa opiera się na domach gościnnych, mniejszych pensjonatach z apartamentami i pokojami oraz domkach letniskowych i kwaterach.

Skontaktuj się

Kontakt telefoniczny:
+48506365540